Forum Stajenka Strona Główna Stajenka
Miejsce, którego nam brakowało :)
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

RAJDY KONNE PO UKRAINIE
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Stajenka Strona Główna -> Boks 1: BIEGALNIA
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sedna



Dołączył: 07 Sty 2007
Posty: 11
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Koszalin

PostWysłany: Nie 17:35, 07 Sty 2007    Temat postu: RAJDY KONNE PO UKRAINIE

Organizujemy rajdy konne po ukraińskich stepach. Spokojne konie, doświadczeni przewodnicy, wspaniałe uklraińskie jedzenie i wiele inyych zapewnią każdemu niezapomniane przezycia. Zainteresowanych proszę o kontakt. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania tu bądź na e-mail. Zapraszam! :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nongie



Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 9086
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: woj.opolskie

PostWysłany: Nie 22:17, 07 Sty 2007    Temat postu:

Witaj Sedno. Zapraszamy do podania większej ilosci szczegółow i Tobie i koniach.

P.s. Ogłoszenia staramy się zamieszczać w wątku "Tablica ogłoszeń"
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
majak
Gruba i ja :-)


Dołączył: 24 Lis 2005
Posty: 6000
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Grodzisk Maz.
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pon 14:24, 08 Sty 2007    Temat postu:

A może tu tak dla ogółu wiecej informacji? Bo jak kazdy tak zacznie pytać a ktos zapomni coś dopytać to trochę to zajmie, a moze jak będzie dla wszystkich to nawet ten niezainteresowany po przeczytaniu nabierze ochoty?

Moze jakieś fotki z poprzednich takich rajdów jeśli były?

wtedy ten temat tu dobrze by pasował. Wesoly
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sedna



Dołączył: 07 Sty 2007
Posty: 11
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Koszalin

PostWysłany: Pon 18:20, 08 Sty 2007    Temat postu:

Przepraszam, następnym razem się poprawię Wesoly

Rajdy są przez cały sezon, zależy to po prostu od zebrania odpowiedniej ilości osób. Rajdowiczów zbiera po Polsce pan Zbyszek Kowalski (z którym powinniście się skontaktować, jeśli chcecie znać dokładną cenę - 501650928), razem z nim rajdowicze (a jest ich zazwyczaj 8-10 na jednym rajdzie) jadą do Tarnopola, w okolicach którego startujemy Wesoly Po drodze jszcze wstąpimy do stajni FURIOSO (Aleksandra Jarmuły - obecnego i czterokrotnego mistrza Polski w jeździe west - reining) i tam zostajemy na noc,
bo jechać od północy Polski aż do samego południa, to spory wysiłek dla kierowcy.
W Tarnopolu wsiadamy od razu, lub też przesypiamy jedną noc, po śniadaniu na koń i w drogę Wesoly
Dzień wygląda mniej więcej tak, że wstajemy koło 8.00, jemy śniadanie, koło 9.00-10.00 wsiadamy na konie i jedziemy 2-3godziny. Postój popołudniowy trwa też około trzech godzin (wszystko zależy od kondycji jeźdźców), wtedy też jemy obiad, odpoczywamy i jest czas nawet na krótką drzemkę. Koło 17.00 wsiadamy znów na konie i znów koło dwóch, trzech godzin jazdy. Dojeżdżamy do postoju nocnego, rozbijamy namioty, jemy kolację, idziemy do ogniska i tak kończy się dzień.
Postoje są zawsze gdzieś w lesie, śpimy w namiotach a co do wody bieżącej, to... no cóż... jest dużo jezior Jezyk Atmosfera bardzo sympatyczna, poznaje się wielu wspaniałych ludzi i koni.

Co do trasy, zalezna jest ona od pogody, stanu terenu, czy umiejętności uczestników. Jednak najczęściej kierujemy się na północ od Tarnopola.

Niedługo skończę stronę internetową na ten temat, więc będzie można zobaczyć zdjęcia Wesoly

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kopytko
Najlepsze kasztany na stodolskich łąkach


Dołączył: 11 Sie 2006
Posty: 437
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Wto 7:48, 09 Sty 2007    Temat postu:

Taka przygoda musi być cudowna.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
martik
-admin z przypadku-


Dołączył: 17 Lis 2005
Posty: 9231
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Czekolandia
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Wto 15:29, 09 Sty 2007    Temat postu:

Cholerka, ja bym sobie pojechała na taki rajd. A ile on zwykle trwa? No i gdybyś podała choć przybliżoną cenę, wiedziałabym czy w ogóle taki rajd jest w moim zasięgu... mysl
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
martik
-admin z przypadku-


Dołączył: 17 Lis 2005
Posty: 9231
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Czekolandia
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Wto 15:30, 09 Sty 2007    Temat postu:

A może i inni Stajenkowicze by się wybrali??? ;> Ale byłby zlot, a niech mnie!
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dakron



Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 6405
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Wto 15:40, 09 Sty 2007    Temat postu:

Na samą myśl już boli mnie tyłas... namioty i bez łazienki !! uuu
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nongie



Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 9086
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: woj.opolskie

PostWysłany: Wto 15:45, 09 Sty 2007    Temat postu:

Ja też odpadam, z tego samego powodu co Dakron.
Ale to nie oznacza, ze zlot ma sie nie odbyć, chętnie poczytam relacje ze stajenkowego rajdu Wesoly
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
majak
Gruba i ja :-)


Dołączył: 24 Lis 2005
Posty: 6000
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Grodzisk Maz.
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Wto 15:49, 09 Sty 2007    Temat postu:

Ale to bardzo delikatny rajd - po 2-3 godziny na raz. Nam, jako dzieciakom, serwowali takie po 5-6 godzin przed obiadem i po, przez 5 dni. I nie mieliśmy namiotów wiec ten rajd tutaj sie szykuje całkiem całkiem.

O tyle, że tu inne tereny, urozmaicone o w ogóle no inaczej. Fajnie by było się wybrać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
martik
-admin z przypadku-


Dołączył: 17 Lis 2005
Posty: 9231
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Czekolandia
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Wto 16:01, 09 Sty 2007    Temat postu:

nongie napisał:
Ja też odpadam, z tego samego powodu co Dakron.

O matko!!! Dziewczyny, no normalnie do piachu z Wami!!! ojoj Staruszki się znalazły Jezyk gwizdze Tak jak pisze Majka, przecież to lajcik te parę godzinek dziennie...
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dakron



Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 6405
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Wto 17:10, 09 Sty 2007    Temat postu:

A komary i świerszcze?? i kolacja przy ognisku... czyli jak cos sobie upolujesz to się najesz.. bojem siem, bojem... ostatni zlot był rewelacja, z łazinką i kuchnią i spankiem pod dachem.... buuuu... pucowanie w jeziorze to nie dla mnie sciana
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sedna



Dołączył: 07 Sty 2007
Posty: 11
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Koszalin

PostWysłany: Wto 17:59, 09 Sty 2007    Temat postu:

martik napisał:
Cholerka, ja bym sobie pojechała na taki rajd. A ile on zwykle trwa? No i gdybyś podała choć przybliżoną cenę, wiedziałabym czy w ogóle taki rajd jest w moim zasięgu... <mysl>


Rajd trwa siedem dni, chyba że jest grupa znajomych, którzy żyucżą sobie dłużej, np dwa tygodnie. To się wiąże z większymi kosztami.

Sam koszt imprezy wynosi od 1600zł wzwyż, nie więcej jednak niż 1800zł. Umawiać się co do ceny należy, jak już napisałam, u pana Zbyszka.

dakron napisał:
Na samą myśl już boli mnie tyłas... namioty i bez łazienki !!


Oto właśnie cały urok rajdu. Nie wyobrażasz sobie jaką satysfakcją jest to, że wytrzymałaś taki "obóz przetrwania" i jeszcze świetnie się przy tym bawiłaś.

dakron napisał:
A komary i świerszcze??

No coś Ty, świerszczy się boisz?! One nie gryzą (połykają w całości <waz> ) A co do komarów, no to chyba nikt nie wyobraża sobie obcowania z końmi bez komarów. Przyznam się, że jadąc na rajd osobiście obawiałam się tych wszystkich kleszczy, komarów i innych insektów, ale zdziwiło mnie wręcz że było ich tam tak niewiele.

dakron napisał:
i kolacja przy ognisku... czyli jak cos sobie upolujesz to się najesz..

Wróć, proszę do postu, gdzie opisywałam mniej więcej przebieg rajdu. Jemy potrawy przyrządzone przez ukraińskie kucharki, co prawda w garowozie, ale NORMALNIE PRZY STOLE (z tym że na świeżym powietrzu). Jedzenie to bardzo chwalą sobie wszyscy goście.

dakron napisał:
buuuu... pucowanie w jeziorze to nie dla mnie

Zawsze możesz się nie myć ;p

Zależy kto ile jest w stanie wytrzymać. Rajd to wspaniała sprawa, ale trzeba umieć się bawić nawet w spartańskich warunkach. Myślę, dakron, że i Ty możesz się świetnie bawić na takim rajdzie. Nie przekonasz się, jeśli nie spróbujesz :)


Ostatnio zmieniony przez Sedna dnia Pon 20:12, 10 Gru 2007, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dekster
Mam większego konia niż OSM :P


Dołączył: 23 Gru 2005
Posty: 1776
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Płaskowyż tarnowski

PostWysłany: Wto 21:59, 09 Sty 2007    Temat postu:

Super sprawa.Mam pytanie,czy można by się dołączyć już u Alexa?
MAm do niego dosłownie kilka km,jesli bym się wybrała to musiała bym jechać cała POlske?
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sedna



Dołączył: 07 Sty 2007
Posty: 11
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Koszalin

PostWysłany: Wto 22:38, 09 Sty 2007    Temat postu:

Nie, abslutnie nie musisz Wesoly Zbyszek jedzie przez Polskę od północy na południe i po drodze zbiera ludzi. Jeśli mieszkasz na południu, to oczywiście stamtąd Cię zabierze. Więc jak najbardziej możesz spotkać się z grupą u Alexa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Stajenka Strona Główna -> Boks 1: BIEGALNIA Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin