Forum Stajenka Strona Główna Stajenka
Miejsce, którego nam brakowało :)
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Computerland Toyota World Cup 2006 - Podsumowanie :D
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Stajenka Strona Główna -> Boks 1: BIEGALNIA
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mestena
Just call me VIP... ;)


Dołączył: 19 Lis 2005
Posty: 726
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: szukam swojego miejsca na Ziemi

PostWysłany: Pon 22:11, 20 Mar 2006    Temat postu: Computerland Toyota World Cup 2006 - Podsumowanie :D

Wątek już jest. Teraz czekamy na relacje :D

Może na początek lista obecności:
jeśli kogoś pominęłam to przepraszam i niech się dopisze

Majak + Adam ( kamera i aparat zawsze na posterunku Mruga
Kocia ( głównie ujeżdzeniowo )
Martik ( w przerwach treningu Mruga
Dakron ( pochłonięta wizytą u rodzinki )
Thinki ( z podręczną apteczką Mruga
Gnomi ( przybył z Dakron )
Lechita z rodzinką ( trenujący Martik )
Hugh_h ( monotematyczny - powożeniowo)
i oczywiście maniaczka Mestena Mruga sektor H1, rząd 3 - niezmiennie
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
majak
Gruba i ja :-)


Dołączył: 24 Lis 2005
Posty: 6000
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Grodzisk Maz.
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pon 23:36, 20 Mar 2006    Temat postu:

Nowa stajenkowiczka Remmi też była Mruga

Czwartek:
Ujeżdzenie - byłam już o 10...obejżałam całe ujeżdzenie, poziom różny bardzo, konie i kuce, wygrała inna niz wszyscy mysleli - w sumie mieli rację, zwyciężczyni na mój gust - heh, no ten kon sprawiał wrażenie niezbornego, dwie strony jakby każda od innego konia, przejazd w miarę równy to trzeba przyznać ale ja sie męczyłąm oglądając to.
Potem mnie zagarneli do malowania literków na stoisku...mało ludzi, zorganizowane grupy dzieci...przejżałam wszystkie stoiska żeby przed ludźmi zdążyć

Piątek:
Spóźniłąm się na poczatek ujeżdżenia, ale przyjechałyśmy z Thinky. Zgadaliśmy się i siedzieliśmy w owym wymienionym przez Mestene miejscu. Zawodnicy - no to już jest poziom - było na co popatrzeć - w sumie konie różne i to bardzo tak z budowy jak i z możliwości.
W czasie skoków raczej siedziałąm i gadałąm bądź odnajdywałąm innych znajomych. Nagrywałam powożenie w porach popołudniowych. W sumie mnie to bardziej emocjonowało niż skoki (którego dnia były te dwa upadki??? - Adam zdążył sfocić klacz gniadą - całą serię jak leciałą przez grzbiet). Do powożenia przynajmniej i muzykę świetną potrafią dobrać - publikę porywa.
Okazało się, że z Mesteną poznałyśmy sie już parę lat temu...hihi.
Mieliśmy okazję zobaczyć próbę generalną cyrkowców przed sobotą - pokaz na linie/materiale - dla mnie super + muzyka! (mam nagrane).

Sobota:
Na ujeżdżenie byłąm już 20 minut wcześniej
Nagrałam całe - z góry współczuję temu kto to będzie golądał - to mój debiut, starałąm się jak mogłam. Oglądanie na zywo to nie to samo co na TV, więcej widac, obraz nie jest płaski, więcej szczegółów (tyle, że kamera mozna nieźle przybliżyć).
Był to konkurs dowolny z muzyką. co tu opowiadać - zwyciężczyni przez cały przejazd była uśmiechnięta - widac było, że jest pewna że wygra. Reszta - cóż - miny takie sobie podczas przejazdów - wręcz było na co popatrzeć - samą galerię min można by zrobić. Z osobna każdego nie będę opisywać. Chyba, że wymusicie konkrety Mruga aaa po zawodnikach wystartowała zwycieżczyni z czwartku - niejako w nagrodę.
W przerwie między ujeżdżeniem - cyrk, psy(?), nawet jeden sędzia wpadł w wesoły nastrój i dał się wkręcić w pokazy klaunów z niewidzialnymi psami Wesoly
Pokaz kucy - bomba - to jest to - takich pokazów więcej - najmniejsze kuce jakie były w kilku klubach dały pokaz zręcznosci, skoczności i gibkości a takze odwagi.
Miał być jeszcze wyścig równoległy kuców ale po dekoracji po pierwszym konkursie i rundzie honorowej na której miałam trudnośc dogonić kamera jakiegokolwiek kopytnego zrezygnowali...tam angliki przy tych kucach wysiadają
Potem przerwa - "na posprzątanie" - ja pojechałąm - Adam mówił, że faktycznie ludzi z Torwaru wygonili - współczuję jak ktoś gnał 200km i nie miał biletu a chciał ot tak się pokręcić.
Na wieczór zaplanowany był konkurs gwiazd w skokach - ponoc były dwa upadki, po zdjęciach poziom trzymania się w siodle i jazdy był...nieciekawy...był ktoś ze Szwadronu (znaczy jeździ tam)- skoro przyjmują tak jeżdżących to ja też chcę.
Konkurs 6 przeszkód Niemcy wygrali - 180 coś cm skoczyli i zrezygnowali bo konie oszczędzali.

Niedziela:
nie byłam, ale pojechał Adam i wziął ekipę filmującą więc relacje okrojone ale są, skoki jak skoki - choć sztafeta koń-samochód bardzo widowiskowa - jeden jeździec nie miał prawa jazdy a pojechał najlepiej jeden nie mógł odpalić hihi.

Zaprzęgi - w neidzielę był wyścig róznoległy - metoda kolejnych eliminacji - to jest poryw. Widownia zdaje się podzielona na połowy i doping dla każdego zawodnika.
Jedno co mnie razi, że polscy zawodnicy dalej nie potarfia koniowi normalnie okularów założyć - szkoda, z klapkami na oczach biedaki pomykały.
Powożenie gwiazd...eee pominęłąm - oglądałąm jednym okiem - bo już też widziałąm kilka razy - nawet u nas organizują co roku.

Filmu nagrałam z 200 minut.
Adam zrobił ponad 1000 zdjęć...

Fajnie tak na jakiś czas na takiej imprezie posiedziec , pospotykać starych dawno nie widzianych znajomych oraz poznać nowych, pogadać, powspominać.
Zawsze to tak raźniej Wesoly
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
thinky
Wałkoń :-)


Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 405
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Grodzisk Maz., oryginalnie: Tarnów

PostWysłany: Pon 23:59, 20 Mar 2006    Temat postu:

Majak - jesteś wielka! Relacja na pewno lepsza niż pana Sz. w dwójce!

Ja byłam tylko w piątek - i bardzo mi się podobało. Jako że ja z prowincji..., to nigdy nie widziałam na żywo zawodów tej klasy i może dlatego mi się podobało...

Jednak pierwszy raz oglądałam konkurs powożenia (bo skoki jak skoki, a na ujeżdżeniu się znam dużo za mało) - SUPER! Zostaję fanką!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mestena
Just call me VIP... ;)


Dołączył: 19 Lis 2005
Posty: 726
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: szukam swojego miejsca na Ziemi

PostWysłany: Wto 11:41, 21 Mar 2006    Temat postu:

OK,oczywiście dopisujemy Remmi, modelkę z Majakowych fotek;)

No była też z nami Paulina, nasza reprezentatka po drugiej stronie barierki :D z mamą Basią.

Jeśli już mowa o Paulinie, uroczyście informuję, że źrebak dla którego imię wymyślaliśmy w trakcie Computerlandu przyszedł wczoraj na świat :D

Gniada klaczka. Wszystkim mamom gratulujemy Mruga
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nongie



Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 9086
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: woj.opolskie

PostWysłany: Wto 11:58, 21 Mar 2006    Temat postu:

A jak polscy zawodnicy ujeżdzeniowi?
W TV był tylko 10-minutowy skrót i 2 zawodniczki: Zaneta Skowrońska z Romeo i Katarzyna Milczarek z Veni Vidi Vici.
A co z resztą?
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
majak
Gruba i ja :-)


Dołączył: 24 Lis 2005
Posty: 6000
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Grodzisk Maz.
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Wto 12:04, 21 Mar 2006    Temat postu:

Katarzyna Milczarek - miejsce 6, 68,250%
Michał Rapcewicz - miejsce 8, 65,925%
Żaneta Skowrońska - miejsce 11, 62,275%
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Iburg
Lubię rude... Konie i koty :P


Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 7752
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Rybnik

PostWysłany: Wto 12:06, 21 Mar 2006    Temat postu:

Ja tylko mapisze że prawie nic nie widzialam w TV. Wiem że byłam tam tez KAJKO z Żanetą i chyba 6-cioma konmi może sama cos napisze.
Czy jest jakas szansa żeby to co nagrane jakos obiegiem przeszło ja chętnie bym pooglądała i te 1000fotek tez.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
majak
Gruba i ja :-)


Dołączył: 24 Lis 2005
Posty: 6000
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Grodzisk Maz.
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Wto 12:08, 21 Mar 2006    Temat postu:

Jakoś będzie można - Adam to skompresuje i da sie nagrać na płytkę.

Wiecie może kto tak konia zaplótł Katarzynie Milczarek? Te kalafiory??? Ja bym za taką fryzurę chyba zabiłą....na taka imprezę tak odwalić...
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nongie



Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 9086
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: woj.opolskie

PostWysłany: Wto 12:09, 21 Mar 2006    Temat postu:

Hihi...jakie kalafiory? Wesoly

I kto to jest ten Rapcewicz? Jaki to klub?
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
majak
Gruba i ja :-)


Dołączył: 24 Lis 2005
Posty: 6000
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Grodzisk Maz.
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Wto 12:13, 21 Mar 2006    Temat postu:

ARapcewicz- nie mam pojęcia móiąc prawdę.
Kalafiory:
[link widoczny dla zalogowanych]


Ostatnio zmieniony przez majak dnia Czw 11:25, 30 Mar 2006, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jamaika



Dołączył: 31 Sty 2006
Posty: 95
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Konstancin

PostWysłany: Wto 12:13, 21 Mar 2006    Temat postu:

Ja byłam tylko w czwartek rano na dwóch konkursach, w pozostałe dni mi się nie udało czego ogromnie żałuje,a najbardziej tego że nie mogłam Was poznać osobiście Mam nadzieję,ze jeszcze to kiedyś nadrobie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
majak
Gruba i ja :-)


Dołączył: 24 Lis 2005
Posty: 6000
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Grodzisk Maz.
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Wto 12:15, 21 Mar 2006    Temat postu:

No ja byłam w czwartek, jeśli zobaczyłaś w H takich dwoje z wieeelkim pudłem bardzo płaskim, z kupą toreb od aparatów to my
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dakron



Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 6405
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Wto 12:15, 21 Mar 2006    Temat postu:

A Skowrońska ... no ja się nie znam ale nie wytrzyma chociaż sobie obiecałam … wypadła fatalnie i koń tez stanowczo oka nie cieszy i pytam po co pchać się na zawody ?
Przepraszam jeśli kogoś uraziłam ale po prostu szkoda słów
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nongie



Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 9086
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: woj.opolskie

PostWysłany: Wto 12:16, 21 Mar 2006    Temat postu:

No wiesz.... mi się to podoba, szczegolnie na tak umięśnionej szyjce jak u VVV!
Podobnie były kiedyś zaplatane konie ze Starej Szkoły - lipizany, anadaluzy i inne baroki Wesoly



Ostatnio zmieniony przez nongie dnia Wto 12:36, 21 Mar 2006, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
majak
Gruba i ja :-)


Dołączył: 24 Lis 2005
Posty: 6000
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Grodzisk Maz.
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Wto 12:17, 21 Mar 2006    Temat postu:

Mówiąc prawe - Dakron - ja się dusiłąm oglądając tego konia....
i nie tylko ja, strasznie skrócony - było widać w chodach wyciągniętych, słyszałąm opinie siedzących nade mną, że ona tak nie jeździ zazwyczaj no ale wtedy nasuwa się pytanie czemu tu tak pojechałą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Stajenka Strona Główna -> Boks 1: BIEGALNIA Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 1 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin